keyawondacooper keyawondacooper
  • 22-04-2020
  • Mathematics
contestada

You have $3000 to use for training your employee. Each hour of training costs $40

Respuesta :

tillyparker2006
tillyparker2006 tillyparker2006
  • 22-04-2020

What is the question?

Answer Link

Otras preguntas

I've been given the following questions to hear (through audio) and respond in negative form. 1. Est-ce que les étudiant mange tout restaurant? 2. Le proffeseur
An object pronoun takes the place of a/an _______ in the object part of a sentence.      A. adjectiveB. nounC. different pronounD. verb
What role does yeast play in our lives
Your friend spends most of his free time eating junk food and playing games on the computer. He has a very low energy level and many aches and pains. which way
A math problem that equals 8?
In which of the following sentences is the word down used as an adverb? A. Ricky rolled down the car window to place his order at the coffee shop. B.
the sum of a number b and 3 is greater than 8 and less then 12
Which of the following is an intermediate direction? a. north b. northwest c. south d. east
Convert the rate 1000 ounces per 2 hours to cups per minutes?
What is the value of 4 in the number 745?