nordisola224
nordisola224 nordisola224
  • 25-11-2020
  • Mathematics
contestada

You can buy 10 APPLES for $12.00. How much will it cost to buy 6 APPLES?

Respuesta :

JiminandTaemybias
JiminandTaemybias JiminandTaemybias
  • 25-11-2020

Answer: $7.20

Step-by-step explanation: Let me know if I'm wrong!

Answer Link
tristanparker24
tristanparker24 tristanparker24
  • 25-11-2020

Answer:

7.20$

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

PLSSS HELPPPP I WILLL GIVE YOU BRAINLIEST!!!!!! PLSSS HELPPPP I WILLL GIVE YOU BRAINLIEST!!!!!! PLSSS HELPPPP I WILLL GIVE YOU BRAINLIEST!!!!!! PLSSS HELPPPP I
IM RICH :/ NYEHEEHEHEHEHEEHE
Which statement best describes the importance 1954? the U.S. Supreme Court decision in the case of Brown v. Board of Education in A) It made segregation legal a
I’ll give brainliest please help
29. Make the following Reflexive verb into a Nosotros negative command. There are two parts to this answer and therefore two blanks. (Acostarse). No __ __ tempr
Particles q1 = -53.0 uc, q2 = +105 uc, and q3 = -88.0 uc are in a line. Particles qı and q2 are separated by 0.50 m and particles q2 and q3 are separated by 0.9
Ola will run from her house to a local park and back to her house. She sees this sketch of the route she will take. park 1 miles 2 miles house What is the total
how crime prevention has helped make communities safer/more secure. Or has it?
Teresa is investing $20,000 in an account with 4.3% interest rate that is compounded monthly. How much money will she have if she takes her money out after 8 ye
What is the product of 3.8 x 102 and 6.4 x 10 expressed in scientific notation?