Seudónimo Seudónimo
  • 22-12-2020
  • Mathematics
contestada

if you answer i will givie you brainliest

if you answer i will givie you brainliest class=

Respuesta :

haneenslaik
haneenslaik haneenslaik
  • 22-12-2020
Answer:
Per slice it cost $0.46
So for 16 slices it will cost 7.36
Answer Link

Otras preguntas

Simplify the following equations
Write your research question below.Remember, you can go back to take another look at your prompt.(Prompt is A essay on Harriett Tubman or Fredrick Douglas)
Write a debate supporting the motion “ civilian rule is better than military rule “
When discussing the age of exporation what do the three g represent
Would a dog park be a threatening environment for a cat? Why or why not?
How did Europe change during the 1500s through the 1700s? Think about what the Renaissance, Reformation, Scientific Revolution, and Enlightenment helped change
Question 4 OT 19 Which statement most clearly describes an imperialistic attitude? A. Crush all those who oppose us and leave no trace of their existence. B. Th
who has write the letter​
What is acid according to arhenias concept?
On the basis of archaeological evidence, justify that the Indus people had a high degree of civic sense.​