Smartboy124
Smartboy124 Smartboy124
  • 23-02-2021
  • Mathematics
contestada

SOMEONE PLEASE HELP ME PLEASE SOMEONE PLEASE HELP ME WITH MY HOMEWORK ILL DO ANYTHING FOR HELP

SOMEONE PLEASE HELP ME PLEASE SOMEONE PLEASE HELP ME WITH MY HOMEWORK ILL DO ANYTHING FOR HELP class=

Respuesta :

jacksaleeby1234
jacksaleeby1234 jacksaleeby1234
  • 23-02-2021

Answer:

The answer is 8

Step-by-step explanation:

If this answer helped you then please consider marking this as brainliest and like this respone :)

Answer Link

Otras preguntas

A 3-yard roll of butcher paper costs $8.55. What is the price per foot?​
A Riptide cost $4.75 An Aegis costs $5.35 How much would to cost to buy 4 Riptides and 3 Aegis
In an RL series circuit, an inductor of 4.74 H and a resistor of 9.33 Ω are connected to a 26.4 V battery. The switch of the circuit is initially open. Next clo
Please help me with this it kinda complicated
how many chromosomes are in a horse male gamete
Thalia found 69 golden drachmas She have Percy 17 and Annabeth 25 How many drachmae does she have left
Can there be more that one word in a subject compliment
which area did Europeans bring enslaved Africans to work sugar plantations? A. Caribbean islands. B. western united states. C. Mexico. D. Canada.
EXCESS CAPACITY Williamson Industries has $7 billion in sales and $1.944 billion in fixed assets. Currently, the company’s fixed assets are operating at 90% of
What is the term used to describe the portion of the fraction occupied by the 1 in the fraction below? 1/2 O A. Divisor B. Factor O C. Dominator O D. Denominato