javierog
javierog javierog
  • 21-05-2019
  • Mathematics
contestada

Please help!!!!!!!!!!

Please help class=

Respuesta :

TheBlueFox
TheBlueFox TheBlueFox
  • 21-05-2019

The cost of 1 pound of cashew nuts would be 4 dollars.

You divide 32 by 8

Answer Link

Otras preguntas

True or false: Before the French Revolution, the Third Estate was both the largest and the wealthiest sector of French society
Describe each part of the geosphere, including the parts that make up the lithosphere and asthenosphere.
In which state did ratification win only by a small margin after a long struggle? a. Georgia b. Delaware c. Virginia d. New Jersey
As a reaction to the FTA signed in 1988, many Canadians _____.
The original version of _______ is for voices, with a text to be sung, but the common medieval practice of performing music involves using whatever instruments
How do you find the unknown variable of 7f/11=7/11?
What was it about post-1763 British policy that would cause colonists in every section to see the disadvantages rather than the advantages of being part of the
does the word each mean multiply
Which layer of soil has little or no humus
Why did fewer Dutch than English immigrate to the American colonies?