iminor20 iminor20
  • 22-11-2019
  • Mathematics
contestada

Penelope buys x pounds of bannas for $0.42 per pound and y pounds of Apples for $1.19 per pound

Respuesta :

rihannacwill rihannacwill
  • 22-11-2019

Answer:

So whats the Question?

Answer Link

Otras preguntas

What Is Immediate Constituent Analysis?
True or false Baklava would be found in the entree section of a restaurant menu
The charges on a monthly water bill came to $0.86 per cubic meter of water used, plus a service charge of $4.49. Last month Jeremy's water bill came to $69.85,
What happens when biomass decays?
Represent the following statement by an equation: 17 times the sum of a number n and 31 is 357
Who is Prince Charming? Thanks in advance
What Are Genre Conventions?
How to you graph a linear equation when all they say is y=4 what to do
Who is Prince Charming? Thanks in advance
What is the equation for calculating electric power?