Jamie buys 3 snacks and 2 bottles of juice. Each snack costs $0.75, and each bottle of juice costs j dollars. The total cost of the snacks and bottles of juice is $6.75. Which of the following equations could be used to find the cost of a bottle of juice, in dollars? (A) 0.75 + 2= 6.75 B 2.25 +2j = 6.75 c (3 (0.75 + 2) = 6.75 D) 5 (0.75 +j) = 6.75