isaiah11291738 isaiah11291738
  • 26-02-2020
  • Mathematics
contestada

If 12 apples cost 3 dollars how much does 1 Apple cost?

Respuesta :

morganleonlongato morganleonlongato
  • 26-02-2020

Answer:0.25 cents

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Nqz-ddjt-wav join for fun everyone
Rosa was one of the first artists known to have painted nature ‘en plein air’ or .............
What is the y/x rationp
How to find x+y? (Explain pls, thank you!
what do you mean by new story ​
why is the industrial revolution considered the most important event that happened in human history
SOMEONE PLEASE HELP MARK BRAINLIEST 100 POINTS!!!!!!!!!!!! George W. Bush's 9/11 First Inaugural Address contains numerous examples of figurative language. Exa
What is the y-intercept
Груз тянут с помощью пружины равномерно. Пружина, жесткостью 300 Н/м растянулась на 1 см. А) Укажите силы, действующие на груз на чертеже. В) Запишите уравнения
Why did Dowager Empress Cixi support the Boxers in their rebellion? A. She hoped to control foreign influence in China. B. She was convinced that foreigners wer