zahiaalselwadi6
zahiaalselwadi6 zahiaalselwadi6
  • 23-04-2020
  • Mathematics
contestada

I need help asap :):)):):

I need help asap class=

Respuesta :

Sumbodynobody
Sumbodynobody Sumbodynobody
  • 23-04-2020

Answer:

$43.20

Step-by-step explanation:

Subtract the tax to find the actual sale price then multiply by 4. 12-1.20=10.80.... 10.80*4=43.30

Answer Link

Otras preguntas

Why did the united states devise the marshall plan which give about 13 million in grants?
How can you tell a dogwwood tree?
The technique of serving the connections between the frontal lobe and the thalamus is called? A) Lobotomy B) Electroconvulsive therapy C) Rational Emotive The
Area of base = 6 square units 8 square units 12 square units
Which of the following was the question at the heart of the Brown v. Board of Education case? A) Should schools be integrated to achieve diversity among the stu
Claire's backyard is in shape of a rectangle and has a length of 19.5 feet. it cost her $945 to fence in the yard. If fencing costs $15 per foot, what is the wi
5 over 6 multiples by 18
matematyka wokol nas klasa 4 zadanie 7 strona 219
How do I find the value of x here?
How did industrialization encourage the growth of public education?