charneeseals06 charneeseals06
  • 24-05-2020
  • Mathematics
contestada

Cost $4 since 0.25•20=4. Together,they would cost Jada $6 , leaving her with $6 . 35 ounces of peanuts. If Jada wants 20 ounces of raisins

Respuesta :

valientecarlos72
valientecarlos72 valientecarlos72
  • 21-09-2020

Answer:

The Answer is....

Step-by-step explanation:

Need more info and question needs to be explained better

Answer Link

Otras preguntas

What is the common ratio of the geometric sequence below? 18, -6, 2. - ...
P and Q have coordinates (-2,3) and (5,4) respectively. Reflect P inthe X-axis to P' and Q in tha Y-axis to Q' .Find the distance between P'Q'.​
Evaluate 2 - (-4) + 3 + (-6) - (-2)
pls helpwill give the brainliest!Please answer correctlyUrgent!!!!​
Write an equation of the line below. (0,-2) (8,-4)
Find the Product: (x+9i)^2
What are the different forms of energy involved in stretching and releasing a rubber band? What other processes are similar?
A rectangle is 6 ft long and 11 ft wide. What is the length of the diagonal of the rectangle?
give an example of a functional community. explain your reasoning for choosing this example.
Simplify the expression 15k+8(11-k)