yxvaatfyij yxvaatfyij
  • 25-09-2020
  • Mathematics
contestada

What is the cost $ of 13 Ibs of rice ?

Respuesta :

hantoky43
hantoky43 hantoky43
  • 25-09-2020
Definitely around 3$ lol you gotta explain
Answer Link
AngelS1307
AngelS1307 AngelS1307
  • 25-09-2020

Answer:

8.48$

Step-by-step explanation:

I think

Hope this helps

Answer Link

Otras preguntas

Will the average vibrational energy of nitrogen gas (N2) at 22 c be greater than, less than, or equal to the average vibrational energy of NaCl at 22 c?
What is chlorine's atomic number and mass
What grade are you guys in because I need help with my ela exam and I need a good grade on it I’ll cashapp u 30$ to do it for me
Where Is Barranquilla located?​
Can someone solve this for me please ?? 3/5×7/12÷2 7/10
Which one of these are correct out fo the four
Which is equivalent to -1/2(3-2/5) A. -3/2 - 1/5 B. -3/2 + 1/5 C. -3 1/2 - 1/5 D. -3 1/2 + 1/5
Four students received the following grades on their math quizzes. Which student could use the mode to show that she is doing better than the other three studen
What does replication mean?
What is 33x44=? Give brainleist