Ashlynzuraff
Ashlynzuraff Ashlynzuraff
  • 22-10-2020
  • Mathematics
contestada

In 2016, the cost of 2 ounces of pure gold was $2,640. Determine the cost for 1, 3, and 4 ounces of gold.

Respuesta :

1150242
1150242 1150242
  • 22-10-2020

19, 85, and 182 i am cool YEE YEE BRAINLYEEST PLES

Answer Link

Otras preguntas

Write three ratios that each diagram can represent.
Find X. A. 32 B. 8 C. 16 D. 24
The strength of the stock market in the 1920s lead to an increase in or risky investments. 9
why does the car turn right to leave me alone
What can, or does, a handshake represent?
How are the details about Salvadore’s accomplishments important to the development of the text? For salvadore’s swing set
Which of the following is not a unit rate? A. 18 horses to 7 cats B. 2 teachers per bus C. $20.00 for one hour D. 4 boys per class
How did the cotton gin affect agriculture in the South? It increased the demand for the labor of enslaved people. It increased the quality of the cotton but was
Can someone please help me? :(
how were powerful businessmen from the industrial Age bad