limshomeservices
limshomeservices limshomeservices
  • 22-10-2020
  • Mathematics
contestada

This package of sliced cheese costs $2.97.

How much would a package with 18 slices cost at the same price per slice?



Fill in the blank.

Respuesta :

jora2134 jora2134
  • 22-10-2020

Answer: 53.46

Step-by-step explanation:

Answer Link
hunterpatro11
hunterpatro11 hunterpatro11
  • 22-10-2020
I think it is 53.46
Answer Link

Otras preguntas

what is an embalmer?
Why do scientists believe that igneous rocks were common during the Archean age?
"when road surfaces and traffic are normal, what does new jersey law prohibit?"
Just for me is a line of hair care products for pre-teenage girls, that is, girls between the ages of eight and twelve. this is the age in which young girls sta
A well chosen lifetime activity is something that should hold a persons attention for a long time t or f
the sum of a number and 2 is no more than the product of 9 and the same number
How to find absolute maximum and minimum on a closed interval?
In about 100 words contrast the characters of Rainsford and Zaroff from the most dangerous game what are their differences
what shape has a vertex that is also an apex
Larry enters into a contract with motivational education services to host a panel discussion at a sales conference. when the conference is postponed indefinitel