deborha5726
deborha5726
25-10-2016
Mathematics
contestada
30.50 for 32 ounces of specialty oil
Respuesta :
JulieC246
JulieC246
25-10-2016
So each ounce of specialty oil cost about 0.95
Answer Link
landonwashereFORMATH
landonwashereFORMATH
25-10-2016
0.95 is the answer hope this helps
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 52+ )
Otras preguntas
Which statement best summarizes the central idea of this paragraph?
if y= 2f(g(x)), then d^2y/dx^2=
You must change your life. Which best describes this closing? OA. It makes a strong statement, implying something the reader should do. It reveals the truth abo
colleges that require students to take on a lot of dept
A loaf of bread costs $1.98 in Nevada, and a loaf of bread in Ohio costs $2.14. How much greater ishe cost of a loaf of bread in Ohio than in Nevada? Round the
Fine the IRQ of the data set. 11,13,9,4,6,5,8,10 PLEASE HELP!!!!!!!!!!!!!!
Giving 50 points to each person who answers! Please help! Rank the Mongol leaders from least important to most important based upon what you learned in the less
3. Measure the length of each leg and the hypotenuse of this triangle: AD = units AE= units DE= units Correct! Check
Select the correct answer. What Is a soliloquy in a drama? A. a speech by a character who is the only one talking and addressing other characters • B a speech b
Consider a student loan of $12, 500 at a fixed APR rate of 9% for 25 years. a. Calculate the monthly payment b. Determine the total amount paid over the term of