myyyyyyyaaaaa myyyyyyyaaaaa
  • 25-10-2016
  • Mathematics
contestada

Paint costs $29.95 per gallon Nikki needs 12.25 yards project how much will need to spend on paint remembered you run to the nearest Penny

Respuesta :

pphreadpphread pphreadpphread
  • 25-10-2016
You can delete this as it is a duplicate. That said:
price * amount = cost
$25.95 * 12.25 = $317.89
Answer Link

Otras preguntas

when charles darwin studied plants on the galapagos islands the naturalist realized that orchids had adapted to attract insects which word or phrase is the comp
Find the number of permutations of the first 8 letters of the alphabet taking 5 letters at a time?!
what is the value of 1 in 10374
4.5 moles of carbon monoxide is hoe many grams
prewriting is valuable because it
1/x^-1 somebody help me solve this please ill give reward to all who help
How did the events surrounding the Bonus Army in 1932 affect people’s attitudes? More Americans wanted MacArthur to be president. More Americans disliked Hoover
when charles darwin studied plants on the galapagos islands the naturalist realized that orchids had adapted to attract insects which word or phrase is the comp
Find the equation, in standard form, of the line passing through the points (3,-4) and (5,1)
(a - b)(a 2 + ab + b 2)