zavier122009
zavier122009 zavier122009
  • 22-01-2021
  • Mathematics
contestada

Use the graph to find the unit rate.
$24 per person
$42 per person
$32 per person
$84 per person

Respuesta :

nlechoppafan099 nlechoppafan099
  • 02-02-2021

Answer:

B:42

Step-by-step explanation:

Answer Link
martrelok
martrelok martrelok
  • 16-03-2021

Answer:

B - 42

Step-by-step explanation:

on edge :)

Answer Link

Otras preguntas

How was the Estates-General useful in uniting France under one national identity? It allowed members from different social classes to enforce taxation laws and
what does thomas morton suggest as a reason why the native americans set fire to the land twice every year?
What creates irony in a work of literature? A. the contradiction between appearance and reality B. the characters’ outrageous behavior C. the skill of
Which sentence has the correct parallel structure? Not only will I babysit, and I will also try to find a job at the mall. Not only will I babysit, but I will a
What is Twenty`nine thousandths as a fraction
A synonym for the word shabby is
what expressions represent the phrase "twice the sum of a number and 5"? A)2×+5, B) 2 (5)+×, C) 2 (×+5), D) (×+5)^2
where is the cell membrane located in cell that do not have cell wall
Write each word form in standard form. Four thousand
why do you usually need more than one hypothesis for a question?