26fentonolivia 26fentonolivia
  • 26-01-2021
  • Mathematics
contestada

help due in 3 minutes!!!

help due in 3 minutes class=

Respuesta :

altavistard
altavistard altavistard
  • 26-01-2021

Answer:

Step-by-step explanation:

a) $2000(.035)(4) =$280

b) $2000 plus interest ($280) comes to $2280

Answer Link
acaiusdgdxchv
acaiusdgdxchv acaiusdgdxchv
  • 28-01-2021

Answer:

Step-by-step explanation:

Yooooooooo

Answer Link

Otras preguntas

A package of 3 pairs of insulated gloves costs $26.07. What is the unit price of the pairs of gloves?
Para que es el telescopio j
A stem cell is A. A specialized cell that can divide limitlessly but cant differentiate B. A specialized cell that can divide limitlessly. C. An unspecialized
what is 4:45 called in French​
suggest and motivate at least four ways by which these farming methods could be made humane​
paraphrase about The features of the British culture
3x + ky = 8 X – 2ky = 5 are simultaneous equations where k is a constant. b) Given that y = 1/2 determine the value of k.
. Four bars of metal A, B, C and Dare tested for magnetism. B attracts both A and C but not D. D does not attract A, B or C. A and C sometime attract one anothe
Complete the sentence by filling in the blank with the proper form of the verb in parenthesis. You will not use present progressive and some verbs may stay in t
Please helppp!!! it’s of biologyyyy