twofear24 twofear24
  • 24-02-2021
  • Mathematics
contestada

Someone please do this now it's due very soon I give out brainliest

Someone please do this now its due very soon I give out brainliest class=

Respuesta :

Haneen2006
Haneen2006 Haneen2006
  • 24-02-2021

Answer:

You add the purple numbers and it sums up to give you the blue number. That's what I noticed.

Answer Link
noexposinme2
noexposinme2 noexposinme2
  • 24-02-2021

Answer  they all have 5 in their operations

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

oranges cost $1.32 a dozen. What is the cost of one orange ?
how would I figure out 22÷11×9-3 to the power of 2
A digit is in the hundreds place. The digit is moved so that it's value is 10 times greater. To which place did the did you move?
Which sentence best describes the influence of alliances on the start of World War I?
Jill bought a pound of strawberries for $4.00. What is the price, in dollars, per ounce of strawberries? (1lb = 16 oz) Jill will pay $ per ounce of strawberrie
oranges cost $1.32 a dozen. What is the cost of one orange ?
What is weakness and strength as a writer
What's faster 240 miles over 4 hours or 330 miles over 6 hours
list and briefly describe five ways humans are impacting the environment please I need help this is my last hope
I need help!!are these correct?