mohammeda76671
mohammeda76671 mohammeda76671
  • 25-02-2021
  • World Languages
contestada

jwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

Respuesta :

bhavikamerica
bhavikamerica bhavikamerica
  • 25-02-2021

Answer:

what language is this? lol

Note:

Please mark as Brainliest! <3

Answer Link
violetboone2005 violetboone2005
  • 25-02-2021

Answer:

jwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww= nothing

Answer Link

Otras preguntas

A plate lunch costs $1.35. Bought separately, the items cost: sandwich, $0.95; milk, $0.35; and fruit, $0.20. Which is the less expensive way to buy the items?
Match each scenario with the step in the home-buying process it describes. 1)prequalification 2)appraisal 3)closing 4)inspection A)Jane has to pay fees to proce
is this A B C or D???
The root word graph- means: A)Attach B)Cut C)Write D)Measure
What is the quotient when -3x^3+5x+14 is divided by x-2? -3x^2-6x-7 -3x^2-x+12 -3x^2+6x-7+28/x-2 -3x^2-x+12+28/x-2
The kinetic energy of all the particles in a given sample of matter is the different. Question 11 options: True False
Why does Washington think the national government will be success
How would u convert 3 yards 2 feet into inches
Example 1: Solve the following system of equations by graphing.x+y=2x-y=4​
Which of the following is NOT a way to prove triangles similar? A) proving the sides are in proportion. B) Proving two angles are congruent. C) Proving all si