quilani4898 quilani4898
  • 25-02-2021
  • Mathematics
contestada

Can someone help me with this? It’s unit rates with price. Question: 6 feet of ribbon for $19.20​

Can someone help me with this Its unit rates with price Question 6 feet of ribbon for 1920 class=

Respuesta :

ppmanpp
ppmanpp ppmanpp
  • 25-02-2021

Answer:

OOPEEEEEEEEEEEEEEEE

Step-by-step explanation:

The answer is,

4.53

Answer Link
noahpierce0627
noahpierce0627 noahpierce0627
  • 03-03-2021

Answer:

$3.20

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

What are the differences between the types of slavery traditionally practiced in africa and the slavery that developed in the new world?
Why do so many crops grow in california central valley?
What is the extreme point on half of a hyperbola? or The _____ is the extreme point on half of a hyperbola.
A pendulum has 665 j of potential energy at the highest point of its swing. How much kinetic energy will it have at the bottom of its swing
Carrie recently quit her job, packed up her car, and drove to las vegas where she gambled away her entire life savings in 24 hours. based on this, carrie may be
The type of control that managers typically use in the input stage of the process of transforming raw materials into finished goods is ______________ control.
[Urgent !] Why Gulliver's travels is a human satyre ?
H2O, or water, contains one _____________. A. oxygen atom B. element C. hydrogen atom D. oxygen molecule
Which mineral cleaves into flat sheets?
According to Lincoln, why was the sacrifices made by the soldiers at Gettysburg worth the price they paid?