testtwi7
testtwi7 testtwi7
  • 23-03-2021
  • Mathematics
contestada

need help,plzzzzzzzzzzz

need helpplzzzzzzzzzzz class=

Respuesta :

jedimasterkidz jedimasterkidz
  • 23-03-2021

Answer: Unit rate = $0.7 for 1 orange

Answers = B,D,E I hope this helps!

Answer Link

Otras preguntas

What is the term for an individual or organization with a potential interest in buying something a company has to sell?
Which two business and technical challenges does implementing virtualization within a data center help businesses to overcome?
________ carry a narrow assortment of product lines with deep assortments within those lines.
Your friend wants to go home after drinking at a party. What's the safest course of action?
The Crow’s foot symbol with two vertical parallel lines indicates _____ cardinality.a. (0,N)b. (1,N)c. (1,1)d. (0,1)
In the graph above, the point E represents values which are __________ with current resource use and current technology.
An air-filled 39.1 μH solenoid has a length 4.0 cm and a cross-sectional area 0.60 cm2. How many turns are in this solenoid? a.21000 b.144 c.12 d.120 e.1200
Assuming that prices rise over time, which inventory cost flow assumption will result in the lowest pretax income?
This excerpt is most likely from a... Play Play Discover Music player play stop mute max volume 00:0004:27 No audio loaded. Select one: Troubadour song Liturgic
What are the consequences of a global basket of currencies in the world?