Pointss
Pointss Pointss
  • 25-03-2021
  • Mathematics
contestada

Answer this please<3333

Answer this pleaselt3333 class=

Respuesta :

sqdancefan
sqdancefan sqdancefan
  • 29-03-2021

9514 1404 393

Answer:

  A. $0.99

Step-by-step explanation:

The unit rate will be the amount associated with 1 unit: $0.99.

Answer Link

Otras preguntas

write a program to ask 10 numbers and find out total even and odd numbers
Two to four words for each answer should suffice. I will review your answers and award points. Which wavelength of the electromagnetic spectrum are abs
The function f describes the distance of an airplane for its destination in miles t minutes after the plane takes off of f (93)=711 and f(97)=663 which of the f
A bartender's job duties are: 0. Keeping a well-stocked bar with an adequate supply of liquor, beer, wine, mixers, ice, napkins, straws, glassware, and other ac
Who can help with this
Find all the values of a for which the given series converges. Use interval notation with exact values. (z - 10)" 10" 1 The series is convergent for alle
If U = 6 feet, V = 7 feet, W = 4 feet, X = 7 feet, Y = 12 feet, and Z = 4 feet, what is the area of the object? A. 84 square feet B. 66 square feet C. 132 sq
A B Which of the following expressions. equat Va64 +94 ? B 932 +9² 9² √² +1 P uB + a² 9² Vaso +1 is
the traditional american family farm is being replaced by which type of enterprise?
Who wants to help me write a song? Give me a minimu m of 6 and a maximu m of 15 lines and I'll make a song out of it, and I'll comment on your answer. If I real