ayoobaby200
ayoobaby200 ayoobaby200
  • 25-10-2021
  • History
contestada

I need help with this please​

I need help with this please class=

Respuesta :

yungdagerdiq
yungdagerdiq yungdagerdiq
  • 25-10-2021

Answer:

answer b(13-15)

Explanation:

I looked it up

Answer Link

Otras preguntas

Estimate by first rounding each number to the nearest integer. 4 1/9 + 2 2/13 A. -7 B. -6 C. 6 D. 7
Mandy,Jeremy, and Lily went to am amusement park during their summer vacation. Mandy spent $16.25 at the amusement park. Jeremy spent $3.40 more than Mandy spen
What is the unit rate of 40 meters in 16 seconds?
Tim wants to rent a bike at the state park. It costs $3.95 per hour for the first 4 hours.After 4 hours, the cost is $2.50 per hour. How much would it cost Tim
Agricultural revolution led to the need for organized
what is the fraction for 105/100
what is the fraction 14/49 in simplest form question 2 what is the 3 fractions equivalent to 12/5
which one of the following sentences contains an abstract noun? a. Logic is easily understood b. his skill was legendary c. the case was quite expensive d. th
The _____________ have(has) many productive coalfields in West-Central Europe. A- navigable river B- English Channel C- North Sea D- Central Uplands
Given the equations 2x + 2y = 16 and 4x - 3y = -3, what are the values of x and y?