qurik11
qurik11 qurik11
  • 23-02-2017
  • Mathematics
contestada

find the total cost uing each unit 5 ft at $3 per foot

Respuesta :

aalissa5492001
aalissa5492001 aalissa5492001
  • 23-02-2017
The answer to u r question is 15 dollars
Answer Link

Otras preguntas

which of the following were charecteristic of the arts during the Age of Reason-realism -balance-control-harmony
Please I need help I give brainliest!!
On page 2 which idea is President Obama elaborating on when he states that athletes put in countless hours to possibly earn a split-second victory?
Does anyone know what the answer is ?
Do some research on the Internet to find out more about schools in Germany and the United States. Then, based on your research, write a short essay in English o
Match the following:1. Small objects that revolve around the sun, many of them between Mars and Jupiter. Comet 2. In a planet’s orbit, it is the point closest t
Circle the subject and underline the predicate. 1. We don't have enough desks for all the children. 2. I rode my bicycle for two hours yesterday. 3. Drew does n
2) The value of y is directly proportional to the value of x. Given y = 12 when x = 36. What is the value of y when x = 60? Show your work to receive full cred
What is the missing number in the solution to 958 ÷ 10?
30+3000??????????????????​