mandy72
mandy72
23-01-2018
Mathematics
contestada
Help please thank you
Respuesta :
Warden15
Warden15
23-01-2018
32 × $85 = $2,720
I honestly haven't heard about an apple that costs over $5.00. $85 is too much.
Answer Link
maya135
maya135
23-01-2018
The answer is 2,720 dollars for 32 apples
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 94+ )
Otras preguntas
54in long and 36 in wide what’s the perimeter and the area was
A strawberry jello salad recipe requires 10 minutes of prep and 4 hours to chill in the refrigerator. What time should you begin preparing it if it is to be rea
a razor atv initially sold for $18000 and is now on sale for $16500 A. Is this an increase or decrease? And B. What is the % increase or decrease
students can submit canvas in a thick frame for their quality portfolio. True or False
The sum of three consecutive even integers is 72. Let x represent the first integer, x + 2 represent the second integer, and x + 4 represent the third integer.
Read the following statement. How would you categorize the type of claim? Listening to books on tape can be an effective way for language learners to improve t
How would you characterize the relationships between the hours spent on homework and the test scores?
How might the soil on a mountain top differ from the soil in a valley below?
You are assigned 32 math exercises for homework. You complete 75% of the exercises before dinner. How many exercises do you have left to do after dinner?
Need Answers for 34-42